DUYURULAR

ZKTeco Parmak izi okuyucu access kontrol sistemleri su geçirmez IP 65 modelleri iç dış ortamlarda sorunsuz çalışır . Soğuktan sudan etkilenmez. Parmak izi okuyucu access sistemleri online ofline çalışır. Parmak izi access kilit yazılımı ile verilen yetkiler dışına çıkılamaz. Belirtilen saat ve kapılardan geçiş yapılabilir. Personel takip sistemi profesyonel çözüm Lidertek

Personel geçiş kontrol sistemi her işletmede ihtiyaç olan bir sistemdir. Sistem dijital ortamda çalışır. Personellerin iş başı iş bitiş saatini denetlemek kontrol etmek için çeşitli okuyucular kullanılır. Bu okuyuculara Kart, parmak ,yüz ,şifre girilerek geçişler yapılır. Bu verileri işlemek ve raporlamak içinde bir yazılıma ihtiyaç vardır, kısacası pdks sistemi dir.

Personel devam kontrol sistemi ( personel takip sistemi ) Tüm personel ismleri yazılıma kayıt yapılır bölümü grubu görevi özlük bilgileri maaş mesai ücretleri ayakkabı numarasına kadar yazabilirsiniz. Personel takip sistemi yazılımı okuyuculardan aldığı verileri işlerek iş başı bitiş saatlerini baz alarak raporlama yapar geçe kalma erken çıkma devamsızlık fazla mesaiye kalan kalmayan gibi daha bir çok çeşitli raporlamalar yapılır. Aylık maaş mesai raporlamaları yapılır.Genel maaş bordrosu ve ayrıntılı kişisel raporlama yapılabilir.